top of page
Informace pro budoucí majitele

 

Pokud máte zájem o štěně z naší chovatelské stanice nebojte se nás kontaktovat buď telefonicky nebo emailem. Samozřejmě zodpovíme případné dotazy.

 

Záleží nám do jakých podmínek štěně případně půjde, takže budeme vděční za kratší seznamovací email/telefonát. Před odběrem je podmínkou osobní seznámení. Návštěvy štěňat jsou nejdříve možné od 4.týdne po narození. Odchod štěňat do nových domovů je přijatelný minimálně ve věku 50 dnů. Po odběru novými majiteli náš zájem nekončí, chceme být informováni o další vývoji a životě štěňat. 

Štěňata budou odchovávána v domě se zahradou, kde se přirozenou socializací seznámí s různými zvuky, lidmi a zvířaty. Do nových domovů budou odcházet vyšetřená veterinárním lékařem, čipovaná, očkovaná a několikrát odčervená. Každé štěně bude mít vystavený FCI rodokmen, který majitelům pošleme doporučeně poštou po obdržení z plemenné knihy. Při vývozu do zahraničí mají vystavený Export Pedigree. Samozřejmostí je i kupní smlouva, kterou kupující dostane k pečlivému přečtení a při jejím souhlasu a zkontrolování štěněte je tato smlouva podepsaná kupujícím i prodávajícím.

Rezervace štěňat je vítaná i před narozením štěňat. Zájemci, kteří projeví zájem před narozením, budou informování vždy jako první. Po narození přijímáme závazné rezervace, které jsou platné po složení 1/3 z celkové ceny štěněte, poté již nebude konkrétní štěně nabízeno. Pokud z nějakého důvodu po zaplacení rezervačního poplatku dojde ze strany kupujícího ke zrušení rezervace je tato částka nevratná. Jestliže bychom byli nucení odstoupit od rezervace my (nemoc štěněte, jiné okolnosti...) je rezervační poplatek vratný v plné výši. 

Nikol Photo
bottom of page